Online afspraak maken

Hi ik ben Annalyne Breugelmans en ik ben osteopaat D.O. . Naast osteopathie behandel ik ook patiënten door middel van dry needling en manuele therapie.

Mijn vijfjarige opleiding, Master in de fysiotherapie aan de Katholieke Universiteit te Leuven(KUL) heb ik afgerond in 2016. Na deze opleiding heb ik mezelf verder verdiept in de opleiding Osteopathie aan het Flanders Institute College of Osteopathy( FICO) te Deurne.

Tijdens een behandeling hecht ik veel belang aan een holistische aanpak van het menselijke lichaam, waarbij we rekening houden met de verschillende elementen. Zowel structurele, viscerale( organen) als craniale( schedel) aspecten kunnen klachten veroorzaken. Deze neem ik dan ook graag mee in mijn onderzoek en behandeling. Bovendien is een open communicatie tussen therapeut en patiënt heel belangrijk voor mij, staat de patiënt centraal in mijn behandeling en leg ik ook erg veel nadruk op het Emotionele aspect.

Ik ben afkomstig uit Antwerpen en spendeer daar dan ook het grootste deel van mijn vrije tijd. Deze breng ik voornamelijk door met sport (tennis, hardlopen).

Graag help ik jullie allen snel verder!

Boek nu gelijk uw afspraak met een van onze therapeuten

  • Ervaren therapeute
  • Specialiste in dry-needling
  • Veel goede reviews
Veilig online boeken
H. Bol, Rotterdam,
Via een “Open dag” ben ik terecht gekomen bij FOSTEO. Vanaf het eerste moment voelde ik me op mijn gemak gesteld door Hélène Fokker. Na een zorgvuldig onderzoek werd een diagnose gesteld en kon de behandeling beginnen. Dit alles gebeurde zeer zorgvuldig en voorzichtig. Ik beveel FOSTEO bij een ieder aan.
[17-11-2015] (72 jaar)
K. Bocklandt, Rotterdam
Toen ik in februari geconfronteerd werd met een acute hernia voelde het alsof mijn lichaam mij in de steek liet.  Artsen opereren een hernia niet meer en ze hadden verder niets te bieden dan “afwachten en pijnstillers”. Na enig rondvragen werd mij getipt om Osteopathie te proberen. Toen ik dan bij Hélène terecht kwam was dit echt en verademing.  Ik kreeg een behandeling die werkte, er werd tijd voor me genomen en er werd rekening gehouden met mijn conditie als geheel. We zijn een paar maand en 4 behandelingen verder, de pijn is vrijwel over en wat belangrijker is, ik heb door de behandeling weer het gevoel dat ik controle krijg over mijn lichaam.  Het geeft me een gerust gevoel dat ik nu weet waar ik terecht kan voor deskundige hulp. Dank je wel !
[22-6-2018] (67 jaar)
T. Zori, Rotterdam
Nadat ik een bekkenscheefstand heb gehad bleef ik met allerlei vervelende klachten zitten. Ik had  bil- lies- bovenbeen- en buikklachten en werd daardoor belemmerd in mijn sport, hardlopen wat ik graag doe. Ik ben bij Hélène Fokker onder behandeling gekomen. Ze is zeer kundig, professioneel met een zorgzame aanpak. Helene luistert aandachtig naar jouw verhaal en stelt gerichte vragen. Na een aantal behandelingen was ik van al mijn klachten af. Ik ben daarom zeer blij met de behandelingen. Bedankt!
[9-3-2017] (44 jaar)