Online afspraak maken

Hi ik ben Annalyne Breugelmans en ik ben osteopaat D.O. . Naast osteopathie behandel ik ook patiënten door middel van dry needling en manuele therapie.

Mijn vijfjarige opleiding, Master in de fysiotherapie aan de Katholieke Universiteit te Leuven(KUL) heb ik afgerond in 2016. Na deze opleiding heb ik mezelf verder verdiept in de opleiding Osteopathie aan het Flanders Institute College of Osteopathy( FICO) te Deurne.

Tijdens een behandeling hecht ik veel belang aan een holistische aanpak van het menselijke lichaam, waarbij we rekening houden met de verschillende elementen. Zowel structurele, viscerale( organen) als craniale( schedel) aspecten kunnen klachten veroorzaken. Deze neem ik dan ook graag mee in mijn onderzoek en behandeling. Bovendien is een open communicatie tussen therapeut en patiënt heel belangrijk voor mij, staat de patiënt centraal in mijn behandeling en leg ik ook erg veel nadruk op het Emotionele aspect.

Ik ben afkomstig uit Antwerpen en spendeer daar dan ook het grootste deel van mijn vrije tijd. Deze breng ik voornamelijk door met sport (tennis, hardlopen).

Graag help ik jullie allen snel verder!

Boek nu gelijk uw afspraak met een van onze therapeuten

  • Ervaren therapeute
  • Specialiste in dry-needling
  • Veel goede reviews
Veilig online boeken
G., Rotterdam
Sinds mijn vroege jeugd adem ik door mijn mond. Het gevolg van een allergie voor huisstofmijt en voortdurende verkoudheden. Via mijn peuterdochter ben ik in contact gekomen met Fosteo. Mijn dochter had voor haar eerste verjaardag al 3 keer oorontsteking gehad. En na een aantal sessies met Hélène waren de ooronstekingen en prutoren verleden tijd. Ik heb de stoute schoenen aangetrokken en Helène gevraagd of ze ook iets voor mij kon betekenen. Het antwoord is Ja. Na een aantal sessies,waarbij mijn kaak, nek en hoofd onder handen zijn genomen, merk ik dat ik steeds vaker door mijn neus adem haal.. En ik ben voor het eerst sinds jaren de winter doorgekomen zonder voorhoofdholte en bijhoofdholte ontsteking. Ik ben heel blij dat ik met jullie in contact ben gekomen. G.
[20-4-2018] (44 jaar)
Elise (Rotterdam)
Ons zoontje had een moeilijke start. Met de borstvoeding wilde het niet zo omdat hij niet genoeg kracht had om voldoende te drinken waardoor hij niet genoeg groeide. Hij huilde veel en sliep slecht. Toen hij eenmaal op krachten was om aan de borst te drinken hadden we een volgend probleem: het voeden deed heel veel pijn. Het werd tobben met kolven, voeden met pijn toch wilde ik doorzetten. Toen naar een lactatiekundige gegaan, bij het 2e bezoek zag ze veel spanning bij ons zoontje. Ze verwees me door naar een osteopaat, o ja dacht ik dat zouden ook kunnen zijn ik was met 2 andere kinderen ook al bij Osteo geweest.  Nu dus met onze 4e ook naar Osteo. Na de eerste behandeling echt zo bijzonder het resultaat is verbluffend. De pijn bij het voeden was weg! Hij was rustiger huilde veel minder en het slapen ging beter! Elise moeder van 4.
[9-6-2022] (26 weken)
Y. Yesildal (Rotterdam)
In eerste instantie kwam ik bij Wouter voor lumbago- en nekklachten. Hij stelde voor om mijn longen te behandelen, zodat ik wat ruimer kan ademen. Ik had het coronavirus immers zwaar te pakken, met ziekenhuisopname tot gevolg. Ik kon niet liggen en alleen in zittende houding slapen. Nadat Wouter mij had behandeld, merkte ik direct verlichting en kon weer ruimer ademen. Het ademen zonder moeite had ik zo gemist. Dezelfde avond kon ik na twee maanden weer liggen en slapen zonder benauwdheid te er ervaren of hoestbuien te krijgen. Geweldig! Wouter, ik ben je eeuwig dankbaar? Y. Yesildal
[27-03-2021] (56 jaar)