Online afspraak maken

Hi ik ben Annalyne Breugelmans en ik ben osteopaat D.O. . Naast osteopathie behandel ik ook patiënten door middel van dry needling en manuele therapie.

Mijn vijfjarige opleiding, Master in de fysiotherapie aan de Katholieke Universiteit te Leuven(KUL) heb ik afgerond in 2016. Na deze opleiding heb ik mezelf verder verdiept in de opleiding Osteopathie aan het Flanders Institute College of Osteopathy( FICO) te Deurne.

Tijdens een behandeling hecht ik veel belang aan een holistische aanpak van het menselijke lichaam, waarbij we rekening houden met de verschillende elementen. Zowel structurele, viscerale( organen) als craniale( schedel) aspecten kunnen klachten veroorzaken. Deze neem ik dan ook graag mee in mijn onderzoek en behandeling. Bovendien is een open communicatie tussen therapeut en patiënt heel belangrijk voor mij, staat de patiënt centraal in mijn behandeling en leg ik ook erg veel nadruk op het Emotionele aspect.

Ik ben afkomstig uit Antwerpen en spendeer daar dan ook het grootste deel van mijn vrije tijd. Deze breng ik voornamelijk door met sport (tennis, hardlopen).

Graag help ik jullie allen snel verder!

Boek nu gelijk uw afspraak met een van onze therapeuten

  • Ervaren therapeute
  • Specialiste in dry-needling
  • Veel goede reviews
Veilig online boeken
Y. Yesildal (Rotterdam)
In eerste instantie kwam ik bij Wouter voor lumbago- en nekklachten. Hij stelde voor om mijn longen te behandelen, zodat ik wat ruimer kan ademen. Ik had het coronavirus immers zwaar te pakken, met ziekenhuisopname tot gevolg. Ik kon niet liggen en alleen in zittende houding slapen. Nadat Wouter mij had behandeld, merkte ik direct verlichting en kon weer ruimer ademen. Het ademen zonder moeite had ik zo gemist. Dezelfde avond kon ik na twee maanden weer liggen en slapen zonder benauwdheid te er ervaren of hoestbuien te krijgen. Geweldig! Wouter, ik ben je eeuwig dankbaar? Y. Yesildal
[27-03-2021] (56 jaar)
L. Visser (Rotterdam)
L. S., Aanstaande dinsdag 13 november om 11.00u heb ik een afspraak met Helene. Ik wil deze afzeggen, omdat het heel goed gaat met mijn rug. Mogelijk maak ik weer een nieuwe afspraak als dit verandert. Hartelijk dank voor de behandelingen tot nu! Met vriendelijke groet, L. Visser
[9-10-2018] (62 jaar)
S. van der Valk (Rotterdam)
Hoi Wouter, Het gaat super met me dank je, en dat komt mede door jouw behandelingen! De wintersport was super heerlijk weekje gehad nu op naar de zomervakantie De behandelingen bij Wouter waren zeer relaxt en het voelde meteen vertrouwd. Wouter legt iedere stap rustig uit en neemt echt de tijd voor je. Nadat ik de behandelingen bij Wouter ondergaan had, heb ik een stuk meer energie en ook m’n nekklachten zijn verdwenen. Echt een aanrader!
[28-3-2019] (37 jaar)