Online afspraak maken

Hi ik ben Annalyne Breugelmans en ik ben osteopaat D.O. . Naast osteopathie behandel ik ook patiënten door middel van dry needling en manuele therapie.

Mijn vijfjarige opleiding, Master in de fysiotherapie aan de Katholieke Universiteit te Leuven(KUL) heb ik afgerond in 2016. Na deze opleiding heb ik mezelf verder verdiept in de opleiding Osteopathie aan het Flanders Institute College of Osteopathy( FICO) te Deurne.

Tijdens een behandeling hecht ik veel belang aan een holistische aanpak van het menselijke lichaam, waarbij we rekening houden met de verschillende elementen. Zowel structurele, viscerale( organen) als craniale( schedel) aspecten kunnen klachten veroorzaken. Deze neem ik dan ook graag mee in mijn onderzoek en behandeling. Bovendien is een open communicatie tussen therapeut en patiënt heel belangrijk voor mij, staat de patiënt centraal in mijn behandeling en leg ik ook erg veel nadruk op het Emotionele aspect.

Ik ben afkomstig uit Antwerpen en spendeer daar dan ook het grootste deel van mijn vrije tijd. Deze breng ik voornamelijk door met sport (tennis, hardlopen).

Graag help ik jullie allen snel verder!

Boek nu gelijk uw afspraak met een van onze therapeuten

  • Ervaren therapeute
  • Specialiste in dry-needling
  • Veel goede reviews
Veilig online boeken
D. Roobol (Rotterdam)
Ik kwam met de klacht van een knieblessure, wat bleek dat het bij een orgaan in de onderbuik verkrampt was en dit uitstraling of afknelling gaf naar knie. Het verkrampte gevoel was met 5 behandelingen verdwenen en de knie is weer bijna de oude.
[6-12-2018] (27 jaar)
J.A. Ballegooy, Rotterdam
Na een verkeersongeval, heb ik de afgelopen 4 maanden, diverse therapieën gehad, w.o. fysiotherapie, met een beperkt resultaat. Via een artikel in de media ben ik bij u onder behandeling gekomen. Daar mijn bekken ook scheef stond, is deze weer gecorrigeerd met het Krullaards Perfect reset, van Mw. Steffi Pfauth. Vervolgens bij Mw. Hélène Fokker onder behandeling gekomen met een aantal stevige osteopathie behandelingen. Na aanvankelijk grote problemen te hebben ondervonden, na mijn diverse botbreuken van o.a. hand, arm en ribben. Met alle beperkende gevolgen van dien; beperkte en pijnlijke bewegingen van schouders, nek, armen en hand. Nu, na bijna te zijn uitbehandeld, ben ik na de laatste behandeling dusdanig opgeknapt, dat ik weer bijna de “oude” ben. Het was de tijd en het geld dubbel en dwars waard. De beide behandel methoden kan ik daarom van harte aanbevelen.
[13-5-2015] (77 jaar)
S. Roubos, Rotterdam
Na bijna een jaar ernstige rugklachten en ruim 7 jaar nekklachten kwam ik bij Steffi van KPR-Rotterdam terecht. Na al die jaren met pijn was de hoop op blijvende verbetering behoorlijk vervlogen, maar wat ik nooit had verwacht is het resultaat wat er is bereikt! Na drie behandelingen met de KPR-methode waren mijn nekklachten verdwenen. De rugklachten bleven langer bestaan, maar omdat ze bij KPR en Fosteo alleen maar gaan voor het gewenste resultaat, werd ik na de behandelingen KPR gebeld door Hélène van Fosteo, die mij vroeg langs te komen voor behandelingen in haar praktijk. Na nog eens 3 behandelingen bij haar waren ook mijn rugklachten verdwenen, en kon ik eindelijk weer bewegen hoe ik dat al tijden niet meer kon! Tot op de dag van vandaag heb ik nog steeds geen pijn!
[20-5-2015] (26 jaar)