Online afspraak maken

Hi ik ben Annalyne Breugelmans en ik ben osteopaat D.O. . Naast osteopathie behandel ik ook patiënten door middel van dry needling en manuele therapie.

Mijn vijfjarige opleiding, Master in de fysiotherapie aan de Katholieke Universiteit te Leuven(KUL) heb ik afgerond in 2016. Na deze opleiding heb ik mezelf verder verdiept in de opleiding Osteopathie aan het Flanders Institute College of Osteopathy( FICO) te Deurne.

Tijdens een behandeling hecht ik veel belang aan een holistische aanpak van het menselijke lichaam, waarbij we rekening houden met de verschillende elementen. Zowel structurele, viscerale( organen) als craniale( schedel) aspecten kunnen klachten veroorzaken. Deze neem ik dan ook graag mee in mijn onderzoek en behandeling. Bovendien is een open communicatie tussen therapeut en patiënt heel belangrijk voor mij, staat de patiënt centraal in mijn behandeling en leg ik ook erg veel nadruk op het Emotionele aspect.

Ik ben afkomstig uit Antwerpen en spendeer daar dan ook het grootste deel van mijn vrije tijd. Deze breng ik voornamelijk door met sport (tennis, hardlopen).

Graag help ik jullie allen snel verder!

Boek nu gelijk uw afspraak met een van onze therapeuten

  • Ervaren therapeute
  • Specialiste in dry-needling
  • Veel goede reviews
Veilig online boeken
Sandra, Rotterdam
hi Helene, ik wilde je graag laten weten dat de laatste behandeling die je mij gegeven hebt heel goed is bevallen. Mijn lies is nagenoeg PIJNLOOS sinds 5 jaar of langer. Het is gewoon onbeschrijvelijk om weer normaal te lopen zonder de pijn. Erg bedankt, je hebt het pijnpunt gevonden en ik vond het de moeite waard je dit te laten weten. Fijne dag nog. Groeten, Sandra
[21-2-2018] (41 jaar)
T. Zori, Rotterdam
Nadat ik een bekkenscheefstand heb gehad bleef ik met allerlei vervelende klachten zitten. Ik had  bil- lies- bovenbeen- en buikklachten en werd daardoor belemmerd in mijn sport, hardlopen wat ik graag doe. Ik ben bij Hélène Fokker onder behandeling gekomen. Ze is zeer kundig, professioneel met een zorgzame aanpak. Helene luistert aandachtig naar jouw verhaal en stelt gerichte vragen. Na een aantal behandelingen was ik van al mijn klachten af. Ik ben daarom zeer blij met de behandelingen. Bedankt!
[9-3-2017] (44 jaar)
L. Visser (Rotterdam)
L. S., Aanstaande dinsdag 13 november om 11.00u heb ik een afspraak met Helene. Ik wil deze afzeggen, omdat het heel goed gaat met mijn rug. Mogelijk maak ik weer een nieuwe afspraak als dit verandert. Hartelijk dank voor de behandelingen tot nu! Met vriendelijke groet, L. Visser
[9-10-2018] (62 jaar)