Online afspraak maken

Wij werken bij Fosteo volgens onderstaande structuur!

Wij proberen zoveel mogelijk online te werken. U kunt zelf afspraken maken en verzetten. Voor degenen die liever telefonisch contact hebben, dat blijft mogelijk.

Mail onsBekijk onze osteopathie pagina

Het eerste contact

Voor het maken van een afspraak en voor vragen over onze behandelmethoden kunt u op verschillende manieren contact met ons opnemen.

Boek nu gelijk uw afspraak met een van onze therapeuten

  • Meerdere therapieën
  • Snel online geregeld
  • Online afspraken aanpassen
Veilig online boeken

Onze werkwijze

  1. Intake

    Tijdens de intake brengen we uw klachten en behandel- geschiedenis in kaart. We bespreken eerdere therapieën en doen indien nodig een kort lichamelijk onderzoek om de oorzaak en status van uw klachten te bepalen.

  2. Behandeling

    We stellen aanvullende vragen en voeren een uitgebreider lichamelijk onderzoek uit. Op basis daarvan bepalen we het behandelplan en de toe te passen technieken.

  3. Nazorg

    Voor optimale zorg plannen we graag een (vrijblijvende) evaluatie na de laatste afspraak. Samen bespreken we het resultaat en eventuele vervolgstappen bij aanhoudende klachten. Heeft u na afloop nog vragen over de KPR- of osteopathiebehandeling, neem dan gerust contact met ons op.

Tijdsduur behandeling

  • Osteopathie volwassenen: We streven naar 3-6 behandelsessies;
  • Osteopathie baby’s: Baby’s herstellen snel en zijn meestal met 2-3 behandelingen klaar;
  • Fysiotherapie: Als het geen chronische klacht betreft streven we naar maximaal 5-8 behandelingen;
  • KPR therapie: De KPR therapie bestaat uit minimaal 3 behandelsessies verspreidt over 5 – 7 weken.
AanhalingstekensH. Verkleij (Rotterdam)
Beste Hélène , Even een mailtje om te laten weten dat het eigenlijk zo goed gaat met mijn schouder dat ik de komende periode geen extra zorg hiervoor nodig heb. Ik wil je nogmaals bedanken dat je dit schouder probleem zo goed hebt opgelost voor mij. Misschien dat ik in de toekomst nog eens bij je langs zal komen als ik het nodig heb. Ik wens je nog een fijne zomer toe. Groetjes, H. Verkleij ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Hoi H , Wat een goed nieuws, heerlijk dat je schouder zo goed gaat!! En ik vind het ook erg leuk dat je het even laat weten. Zou je het goed vinden als we je mailtje als testimonial op de site zetten? Jij ook nog een hele fijne zomer toegewenst, Groet, Hélène ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Beste Hélène , Dat is fijn, zo snel een mailtje terug! Het is prima om dit mailtje op de site te plaatsen hoor. Ik heb je ook al aanbevolen bij een vriendin van mij. Groetjes, H ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Bedankt H 🙂 !!
[10-8-2018] (42 jaar)
Aanhalingstekensfam C. (Rotterdam)
Hi Helene, Bedankt voor je email, met Olivia gaat het zo veel beter, we merken dat de reflux steeds minder wordt. Ze slaapt de hele nacht door en drinkt 5 voedingen per dag zonder problemen. Ze heeft er alleen last van wanneer ze voor een poosje huilt of druk maakt Dan merk je dat er nog iets naar boven komt, maar dat gebeurt zelden gelukkig. Kortom we hebben weer een vrolijke, rustige baby 🙂 Harstikke bedankt voor alle hulp, we zijn je enorm dankbaar!!! Groet,
[14-6-2019] (15 weken)
AanhalingstekensW. van Zoen, Leiden
Ik heb ervoor gekozen om bij Fosteo een aantal KPR behandelingen te ondergaan, omdat ik graag mijn dans en het bewegen wil verbeteren. Na de eerste behandeling ervaar ik eerst even een moment van vermoeidheid, echter bij het rijden in de auto merk ik meteen dat mijn nek veel soepeler is bij het omkijken, waar ik voorheen met meer moeite mijn nek tot de uiterste punten kon draaien. Vervolgens merk ik bij de eerstvolgende danstraining dat met name het bewegen van mijn bovenlichaam veel soepeler en makkelijker gaat. Ik heb bovendien positieve feedback ontvangen van mijn danstrainer, wat mij ervan overtuigd dat dit een directe gevolg is van de KPR behandeling. Ik raad dan ook mijn mede dansliefhebbers deze behandeling absoluut aan.
[15-09-2015] (38 jaar)