Online afspraak maken

Wij werken bij Fosteo volgens onderstaande structuur!

Wij proberen zoveel mogelijk online te werken. U kunt zelf afspraken maken en verzetten. Voor degenen die liever telefonisch contact hebben, dat blijft mogelijk.

Mail onsBekijk onze osteopathie pagina

Het eerste contact

Voor het maken van een afspraak en voor vragen over onze behandelmethoden kunt u op verschillende manieren contact met ons opnemen.

Boek nu gelijk uw afspraak met een van onze therapeuten

  • Meerdere therapieën
  • Snel online geregeld
  • Online afspraken aanpassen
Veilig online boeken

Onze werkwijze

  1. Intake

    Tijdens de intake brengen we uw klachten en behandel- geschiedenis in kaart. We bespreken eerdere therapieën en doen indien nodig een kort lichamelijk onderzoek om de oorzaak en status van uw klachten te bepalen.

  2. Behandeling

    We stellen aanvullende vragen en voeren een uitgebreider lichamelijk onderzoek uit. Op basis daarvan bepalen we het behandelplan en de toe te passen technieken.

  3. Nazorg

    Voor optimale zorg plannen we graag een (vrijblijvende) evaluatie na de laatste afspraak. Samen bespreken we het resultaat en eventuele vervolgstappen bij aanhoudende klachten. Heeft u na afloop nog vragen over de KPR- of osteopathiebehandeling, neem dan gerust contact met ons op.

Tijdsduur behandeling

  • Osteopathie volwassenen: We streven naar 3-6 behandelsessies;
  • Osteopathie baby’s: Baby’s herstellen snel en zijn meestal met 2-3 behandelingen klaar;
  • Fysiotherapie: Als het geen chronische klacht betreft streven we naar maximaal 5-8 behandelingen;
  • KPR therapie: De KPR therapie bestaat uit minimaal 3 behandelsessies verspreidt over 5 – 7 weken.
AanhalingstekensL. Visser (Rotterdam)
L. S., Aanstaande dinsdag 13 november om 11.00u heb ik een afspraak met Helene. Ik wil deze afzeggen, omdat het heel goed gaat met mijn rug. Mogelijk maak ik weer een nieuwe afspraak als dit verandert. Hartelijk dank voor de behandelingen tot nu! Met vriendelijke groet, L. Visser
[9-10-2018] (62 jaar)
AanhalingstekensD. Mateyko, Rotterdam
Ik ben een moeder van een tweeling. Toen ze 5 maanden oud werden kreeg mijn zoontje ergens last van. 's Nachts werd hij heel vaak wakker, elke 2 uur, soms ook vaker. Ik wist niet wat er mis was. Ben bij de huisarts geweest, hij kon niks vinden en bij het consultatiebureau konden ze mij ook nergens mee helpen. Overdag was hij vrolijk en had nergens last van. Een vriendin van mij heeft mij een tip gegeven om hem door een osteopaat te laten bekijken. Ik heb een afspraak bij Hélène gemaakt. Het was heel bijzonder om te zien hoe het werkt. Als je kijkt lijkt het of zij hem heel zacht aanraakt. Toen ze bij de nek kwam, begon hij heel hard te huilen. En ja dat was het. Er zat een spier in zijn nek vast. Een behandeling was genoeg volgens Hélène, maar voor de zekerheid gingen we nog een keer. Ik wilde zeker weten dat hij weer normaal gaat slapen. Inmiddels waren het al een paar weken dat we niet goed hebben geslapen en ik door mijn dokter oververmoeid verklaard was. Sindsdien gaat het helemaal goed met hem.
[18-3-2017] (2 jaar)
AanhalingstekensM. Elderson, Rotterdam
Nogal sceptisch reageerde ik op een tip van een relatie om met mijn rugklachten bij Fosteo een afspraak te maken. Na het opmeten van je bekkenstand sta je op een plaat die zorgt voor een reset van je wervelkolom. Ik had al een hoop geprobeerd om van mijn lage, diepe rugklachten af te komen zonder enig resultaat. Ik moet zeggen dat het nu na 3 behandelingen erg goed gaat. Zeker in combinatie met het advies om een aantal Osteopathie behandeling te nemen heeft het bij elkaar geresulteerd in een pijnafname van 95% Zeker de moeite waard ondanks de lage vergoeding van de zorgverzekeraars.
[18-5-2015] – (46 jaar)