Online afspraak maken

Wij werken bij Fosteo volgens onderstaande structuur!

Wij proberen zoveel mogelijk online te werken. U kunt zelf afspraken maken en verzetten. Voor degenen die liever telefonisch contact hebben, dat blijft mogelijk.

Mail onsBekijk onze osteopathie pagina

Het eerste contact

Voor het maken van een afspraak en voor vragen over onze behandelmethoden kunt u op verschillende manieren contact met ons opnemen.

Boek nu gelijk uw afspraak met een van onze therapeuten

  • Meerdere therapieën
  • Snel online geregeld
  • Online afspraken aanpassen
Veilig online boeken

Onze werkwijze

  1. Intake

    Tijdens de intake brengen we uw klachten en behandel- geschiedenis in kaart. We bespreken eerdere therapieën en doen indien nodig een kort lichamelijk onderzoek om de oorzaak en status van uw klachten te bepalen.

  2. Behandeling

    We stellen aanvullende vragen en voeren een uitgebreider lichamelijk onderzoek uit. Op basis daarvan bepalen we het behandelplan en de toe te passen technieken.

  3. Nazorg

    Voor optimale zorg plannen we graag een (vrijblijvende) evaluatie na de laatste afspraak. Samen bespreken we het resultaat en eventuele vervolgstappen bij aanhoudende klachten. Heeft u na afloop nog vragen over de KPR- of osteopathiebehandeling, neem dan gerust contact met ons op.

Tijdsduur behandeling

  • Osteopathie volwassenen: We streven naar 3-6 behandelsessies;
  • Osteopathie baby’s: Baby’s herstellen snel en zijn meestal met 2-3 behandelingen klaar;
  • Fysiotherapie: Als het geen chronische klacht betreft streven we naar maximaal 5-8 behandelingen;
  • KPR therapie: De KPR therapie bestaat uit minimaal 3 behandelsessies verspreidt over 5 – 7 weken.
AanhalingstekensG. Pama (Rotterdam)
Vandaag was ik weer bij Hélène Fokker. Ik verheugde me er al twee dagen op want ik wist: ze gaat me van mijn rugpijn afhelpen. En dat heeft ze gedaan, ze voelde meteen waar het fout zat, duwde op de goeie plekken en gaf nog wat tips waarvan ze wist: daar heeft ze wat aan. Ik kom bij Fosteo/Fokker Osteopathie sinds ik anderhalf jaar geleden een halve marathon zou lopen, maar drie weken vantevoren een blessure kreeg. Ik werd meteen vriendelijk, vakkundig en met veel aandacht geholpen. En liep die halve marathon probleemloos uit. G. Pama
[17-3-2021] (60 jaar)
AanhalingstekensA. Afonso (Capelle ad IJssel)
Hi Hélène, Voor jou ook nog de beste wensen! Met Z. gaat het goed 🙂 hij is flink gegroeid tijdens de vakantie en lijkt geen last te hebben van z’n nek. Hij kantelt om en om naar rechts en links dus gaat goed gelukkig. Ook het verslikken is al weken niet gebeurd gelukkig! 🙂 Met mij gaat het ook goed, geen last van m’n heup/been of voet gehad en ook m’n hoofdpijn is weg. Ik vond het heel fijn om door jou behandeld te worden. Zal jou zeker aanraden bij anderen en mocht het in de toekomst nodig zijn, kom ik zeker weer langs! Bedankt voor alles. Groetjes, A.
[8-1-2020] (18 weken)
AanhalingstekensW. Brehm, Rotterdam
Na een paar dagen hevige rugpijn (waarschijnlijk opgelopen met het rijden door een kuil op het werk )en niet meer het bed uit te kunnen komen de volgende ochtend , besloot ik na een paar dagen naar de huisarts te gaan en die gaf de diagnose dat mijn bekken scheef stond , dus naar de fysiotherapeut gestuurd waar er na 8 behandelingen nog niets was verbeterd en de pijnklachten bleven aanhouden dus zelf maar achter de computer gaan zitten en op zoek gegaan naar iemand die mij kon helpen met mijn rug want zo kon het niet langer. En zo kwam ik terecht op een síte Krullaards Perfect Reset op het Noordereiland in Rotterdam en ben gaan lezen over ervaringen van mensen die daar waren geweest en las goede berichten dus het leek mij ook wel wat. Na een afspraak te hebben gemaakt en uitgelegd wat de klachten waren ging ze kijken naar de stand van mijn bekken, stand van mijn nek, rug opgemeten, bloeddoorstroming, gemeten, ben ik op een plaat gezet die een trilling maakte, en na 3 behandelingen en zooltjes gehad van Krullaards was ik helemaal pijnvrij en nog steeds en raad het iedereen aan met rugpijn.
[18-8-2015] (57 jaar)