Online afspraak maken

Frans van den Heuvel

Frans van den Heuvel – Fysiotherapeut

Hallo, mijn naam is Frans van den Heuvel. In februari 2017 ben ik als algemeen fysiotherapeut afgestudeerd aan de Hogeschool Rotterdam. Ik ben fysiotherapie gaan studeren, omdat ik een voorliefde heb voor alles wat met het menselijk lichaam en bewegen te maken heeft en mensen graag wil helpen als bewegen een probleem is of dreigt te worden.

Met fysiotherapie en KPR wil ik mensen aan de hand van wetenschappelijke kennis en mijn klinische expertise de tools geven om de balans terug te vinden na het ervaren van een gezondheidsprobleem. Aan de hand van de persoonlijke wensen van de patiënt zal ik gezamenlijk met hem of haar werken aan functioneel herstel tot het gewenste resultaat is bereikt. Dit wil ik doen door mensen te laten ervaren dat bewegen een plezier is, en hen er tevens op te wijzen dat dit genoegen snel kan verdwijnen door het onbedoeld ‘aanleren’ van foutieve bewegingspatronen.

In mijn behandelingen wil ik de bewustwording bij mensen vergroten tijdens de bewegingen die ze maken, zodat ze meer gaan voelen waar ze mee bezig zijn. Stapsgewijs zal de patiënt gedurende het hersteltraject worden uitgedaagd om zowel binnen als buiten vaste bewegingspatronen te bewegen, tegen de grenzen van hun kunnen aan. Triggerpoint therapie en medical taping zijn behandelmethoden die ik geregeld gebruik tijdens mijn behandelingen.

Boek nu gelijk uw afspraak met een van onze therapeuten

  • KPR therapie
  • Triggerpoints
  • Schouders zijn mijn passie
Veilig online boeken

Mijn vrije tijd

Als ik niet aan het werk ben als fysiotherapeut dan ben aan het hardlopen, fietsen of zwemmen ter voorbereiding op een triatlon. Dit is mijn nieuwe sport sinds vorig jaar. Daarnaast heb ik al een heel leven lang honkbal gespeeld, iets wat ik nu alleen nog doe voor mijn plezier. Verder reis ik graag naar Spanje om mijn familie te bezoeken en hou ik van lekker eten, zolang het maar zoveel mogelijk verantwoord eten is.

R. Niemantsverdriet, Rotterdam
Als manneke van nog geen 9 kukelde ik redelijk kort na elkaar 3 keer over de kop met mijn niet meer zo nieuwe kinderfietsje: drie keer een hersenschudding. Gevolg: een leven lang veel hoofdpijn, vergelijkbaar met migraine, verschillende artsen konden geen aanwijzingen vinden waar het vandaan zou komen, en dus ook niet bedenken wat te doen. Vijftig jaar later, ik ben nu 59, op aanraden van een vriendin eens osteopatie geprobeerd, bij Hélène. Zij constateerde spanning op mijn hersenen, die verbonden zijn aan het bekken. Door het bekken recht te zetten en de delen van mijn schedel te behandelen nam de spanning in snel tempo af. Na zo’n 9 behandelingen ben ik zo goed als van mijn hoofdpijnaanvallen af! Alleen in tijden van veel stress steekt het nog de kop op – maar dat heeft iedereen wel eens. Had ik maar eerder van osteopatie (en Hélène) gehoord!
[23-11-2016] (59 jaar)
O. Ganan, Rotterdam
Ik had u belooft nog een korte beschrijving van mij belevenis met Krullaards therapie te sturen. Ik ben ontzettend blij dat ik in aanraaking ben gekomen met deze methode die mij enorm hielp. Ik ben 45 jaar en sinds dit jaar de diagnose van reuma gekregen. Ik had veel last van ontstekingen in mijn heupen maar ook van mijn schouders en de fenomeen van Raynaud. Na de 1e behandeling merk ik gelijk verandering mijn eerste reactie was: dit is mijn verbeelding kan niet waar zijn maar na 3 keer voelde ik me veel beter. En vooral belangrijk ik had geen antibiotica nodig en de bloed circulatie was beter geworden. Ik ben niet af van de pijn van de reuma maar de ontstekingen wel en daar ben ik heel blij mee.
[11-9-2016] (45 jaar)
A. Geijtenbeek, Obdam
Ik wil graag dit nieuwe apparaat, de Krullaards Perfect Reset, verklaren. Ik ben nu 3 maal op de KPR geweest. Ik noem het wel eens een trilplaat, maar het is echt iets anders. Van huis uit ben ik wetenschapper en ik wil altijd graag begrijpen wat er gebeurt en waarom. Maar deze keer ben ik echt verbaasd door de resultaten en begrijpen doe ik het nog steeds niet. Ik heb al vanaf dat ik een klein kind was een slechte houding door scoleosis, waardoor mijn schouders naar voren hingen en mijn nek naar voren gebogen stond om de pijn van de scoleosis te ontlasten. Ik ben al jaren met fysiotherapeuten en mensendiek bezig geweest om weer een betere houding te krijgen, maar mijn nekwervels waren zo vergroeid, dat dat niet meer lukte. Al vanaf de eerste keer  op de KPR heb ik een veel betere houding gekregen en ik sta nu echt rechtop. Ik ben letterlijk 10 cm langer geworden. Ik heb ook in de praktijk meegemaakt dat dit niet alleen voor mijzelf beter voelt, maar anderen zien mij nu ook anders. Ik voel mij niet zelfverzekerder, maar ik zie er wel zelfverzekerder uit. En dat maakt soms een wereld van verschil. Soms hoef je een wondertje niet te verklaren, maar moet je er gewoon van genieten.
[12-1-2015] (45 jaar)