Online afspraak maken

Frans van den Heuvel

Frans van den Heuvel – Fysiotherapeut

Hallo, mijn naam is Frans van den Heuvel. In februari 2017 ben ik als algemeen fysiotherapeut afgestudeerd aan de Hogeschool Rotterdam. Ik ben fysiotherapie gaan studeren, omdat ik een voorliefde heb voor alles wat met het menselijk lichaam en bewegen te maken heeft en mensen graag wil helpen als bewegen een probleem is of dreigt te worden.

Met fysiotherapie en KPR wil ik mensen aan de hand van wetenschappelijke kennis en mijn klinische expertise de tools geven om de balans terug te vinden na het ervaren van een gezondheidsprobleem. Aan de hand van de persoonlijke wensen van de patiënt zal ik gezamenlijk met hem of haar werken aan functioneel herstel tot het gewenste resultaat is bereikt. Dit wil ik doen door mensen te laten ervaren dat bewegen een plezier is, en hen er tevens op te wijzen dat dit genoegen snel kan verdwijnen door het onbedoeld ‘aanleren’ van foutieve bewegingspatronen.

In mijn behandelingen wil ik de bewustwording bij mensen vergroten tijdens de bewegingen die ze maken, zodat ze meer gaan voelen waar ze mee bezig zijn. Stapsgewijs zal de patiënt gedurende het hersteltraject worden uitgedaagd om zowel binnen als buiten vaste bewegingspatronen te bewegen, tegen de grenzen van hun kunnen aan. Triggerpoint therapie en medical taping zijn behandelmethoden die ik geregeld gebruik tijdens mijn behandelingen.

Boek nu gelijk uw afspraak met een van onze therapeuten

  • KPR therapie
  • Triggerpoints
  • Schouders zijn mijn passie
Veilig online boeken

Mijn vrije tijd

Als ik niet aan het werk ben als fysiotherapeut dan ben aan het hardlopen, fietsen of zwemmen ter voorbereiding op een triatlon. Dit is mijn nieuwe sport sinds vorig jaar. Daarnaast heb ik al een heel leven lang honkbal gespeeld, iets wat ik nu alleen nog doe voor mijn plezier. Verder reis ik graag naar Spanje om mijn familie te bezoeken en hou ik van lekker eten, zolang het maar zoveel mogelijk verantwoord eten is.

M. Hofs, Rotterdam
Beste Hélène, Ik zou nog even laten weten hoe het nu met S gaat. Ik kan zeggen stukken beter, de behandeling heeft heel erg goed geholpen. Sinds afgelopen vrijdag heeft ze behalve zondag, iedere dag 1 of meerdere poep luiers gehad wat haar zichtbaar oplucht. Ook heeft ze geen heftige kramp meer gehad. Wel nog een paar keer een paar minuten 'normale' kramp waar ze even van moest huilen maar ze was zo getroost. De oefeningen gaan erg goed en voeren we bij iedere verschoning uit. Haar voorkeurshouding is ook stukken minder. Ze draait haar hoofd veel makkelijker naar de rechterkant en gaat vanuit zichzelf ook vaak op die kant van haar hoofd liggen. Heel erg bedankt dat we tussendoor mochten komen. Ik ben blij dat S zich zoveel beter voelt en weer zo vrolijk is. Tot maandag.  
[7-4-2017] (12 weken)
A. Veldhoven, Berkel en Rodenrijs
Weer op de goede weg! Na rond mijn 11e een sportblessure opgelopen te hebben die twee jaar onvoldoende onderkent werd eigenlijk mijn verdere leven af en aan last gehouden van knieklachten. Zo’n drie jaar geleden verergerende klachten met zelfs momenten van complete uitval met hevige stekende pijnen in mijn linker knie. Via de huisarts verwezen naar een fysiotherapeut. Dit resulteerde in een langzame verbetering die op een gegeven moment op één niveau bleef hangen. Een tijdje op eigen kracht de verbetering geprobeerd door te zetten maar dit resulteerde weer in achteruitgang. Hierna bij een chiropractor terecht gekomen wat meer resultaat opleverde maar helaas ook weer momenten van plotselinge terugvallen. Na weer een bezoek aan de huisarts doorverwezen naar het ziekenhuis voor foto’s. Hier helaas beginnende artrose in linker knie en heup geconstateerd. Verder geen direct behandeladvies behalve blijven bewegen en 4 keer per dag 2 paracetamol. Na een paar maanden via een advertentie kennis genomen van de KPR behandeling en een afspraak gemaakt en wat een verrassend positieve ervaring! Een heel prettig persoonlijk en gedegen intake en daarna een eerste KPR behandeling. Een behandeling waar je zelf eigenlijk niet veel van merkt. Tot het moment dat ik daarna voor het eerst de bijbehorende zooltjes in mijn schoenen had en direct merkte dat het “anders” aanvoelde. De weken daarna een langzame, geleidelijk merkbare verandering. Minder steken, minder pijn. Een tweede behandeling KPR in combinatie met een fysiotherapeutische aanvulling met plaatselijk sporttape voor een aantal dagen op mijn knie. Een ervaring die voor mij totaal onverwacht besef dat, vanaf het moment van het plaatsen van het tape, ik voor het eerst in drie jaar volledig pijnvrij liep. De derde KPR behandeling heb ik in combinatie gekregen met een osteopathie behandeling.  Ook hierna weer langzaam maar zeker een duidelijke verbetering. Vlak voor de evaluatie bij Fosteo van de voorgaande behandelingen thuis een (bijna) val gemaakt waarna knie en onderrugklachten weer opspeelden. De dagen daarna was er al duidelijk sneller herstel merkbaar maar na de evaluatie bij Fosteo nogmaals een osteopathiebehandeling mogen ondergaan wat ongelooflijk positief ondersteunend was met een nog sneller herstel. Inmiddels (ook voor mij) wel duidelijk dat na drie jaar “aanmodderen” ik niet van de ene op de andere dag kan herstellen. Nu, na de laatste behandeling van ruim 6 weken geleden, blijvend verbetering mogen ervaren en zelfs op een gegeven moment tot het besef gekomen dat ik dagen achter elkaar helemaal pijnvrij ben. Hier en daar nog wel eens een terugval maar deze is kleiner en herstel is daarna “automatisch” en verloopt sneller. Ik ben er dus nog niet maar ben er van overtuigd dat de KPR behandeling met de ondersteuning/combinatie van osteopathie en fysiotherapie behandelingen voor mij de weg van de toekomst is.
[21-8-2016] (47 jaar)
Elise (Rotterdam)
Ons zoontje had een moeilijke start. Met de borstvoeding wilde het niet zo omdat hij niet genoeg kracht had om voldoende te drinken waardoor hij niet genoeg groeide. Hij huilde veel en sliep slecht. Toen hij eenmaal op krachten was om aan de borst te drinken hadden we een volgend probleem: het voeden deed heel veel pijn. Het werd tobben met kolven, voeden met pijn toch wilde ik doorzetten. Toen naar een lactatiekundige gegaan, bij het 2e bezoek zag ze veel spanning bij ons zoontje. Ze verwees me door naar een osteopaat, o ja dacht ik dat zouden ook kunnen zijn ik was met 2 andere kinderen ook al bij Osteo geweest.  Nu dus met onze 4e ook naar Osteo. Na de eerste behandeling echt zo bijzonder het resultaat is verbluffend. De pijn bij het voeden was weg! Hij was rustiger huilde veel minder en het slapen ging beter! Elise moeder van 4.
[9-6-2022] (26 weken)