Online afspraak maken

Frans van den Heuvel

Frans van den Heuvel – Fysiotherapeut

Hallo, mijn naam is Frans van den Heuvel. In februari 2017 ben ik als algemeen fysiotherapeut afgestudeerd aan de Hogeschool Rotterdam. Ik ben fysiotherapie gaan studeren, omdat ik een voorliefde heb voor alles wat met het menselijk lichaam en bewegen te maken heeft en mensen graag wil helpen als bewegen een probleem is of dreigt te worden.

Met fysiotherapie en KPR wil ik mensen aan de hand van wetenschappelijke kennis en mijn klinische expertise de tools geven om de balans terug te vinden na het ervaren van een gezondheidsprobleem. Aan de hand van de persoonlijke wensen van de patiënt zal ik gezamenlijk met hem of haar werken aan functioneel herstel tot het gewenste resultaat is bereikt. Dit wil ik doen door mensen te laten ervaren dat bewegen een plezier is, en hen er tevens op te wijzen dat dit genoegen snel kan verdwijnen door het onbedoeld ‘aanleren’ van foutieve bewegingspatronen.

In mijn behandelingen wil ik de bewustwording bij mensen vergroten tijdens de bewegingen die ze maken, zodat ze meer gaan voelen waar ze mee bezig zijn. Stapsgewijs zal de patiënt gedurende het hersteltraject worden uitgedaagd om zowel binnen als buiten vaste bewegingspatronen te bewegen, tegen de grenzen van hun kunnen aan. Triggerpoint therapie en medical taping zijn behandelmethoden die ik geregeld gebruik tijdens mijn behandelingen.

Boek nu gelijk uw afspraak met een van onze therapeuten

  • KPR therapie
  • Triggerpoints
  • Schouders zijn mijn passie
Veilig online boeken

Mijn vrije tijd

Als ik niet aan het werk ben als fysiotherapeut dan ben aan het hardlopen, fietsen of zwemmen ter voorbereiding op een triatlon. Dit is mijn nieuwe sport sinds vorig jaar. Daarnaast heb ik al een heel leven lang honkbal gespeeld, iets wat ik nu alleen nog doe voor mijn plezier. Verder reis ik graag naar Spanje om mijn familie te bezoeken en hou ik van lekker eten, zolang het maar zoveel mogelijk verantwoord eten is.

L. Kramer, Rotterdam
Beste Hélène, hierbij wilde ik je heel erg bedanken voor de goede osteopathie behandelingen. Het proberen van de perfect reset behandeling was helemaal het einde. Na mijn nekhernia kon ik met de nek haast niet naar de rechterkant draaien. Na deze behandeling is dit ook helemaal goed gekomen. Daarbij moet ik er wel bij vertellen dat je de inleg zooltjes wel elke dag in de schoenen moet gebruiken zodat de standen wel goed blijven staan. Mensen het is zeker een aanrader.
[4-9-2015] (57 jaar)
K. Bocklandt, Rotterdam
Toen ik in februari geconfronteerd werd met een acute hernia voelde het alsof mijn lichaam mij in de steek liet.  Artsen opereren een hernia niet meer en ze hadden verder niets te bieden dan “afwachten en pijnstillers”. Na enig rondvragen werd mij getipt om Osteopathie te proberen. Toen ik dan bij Hélène terecht kwam was dit echt en verademing.  Ik kreeg een behandeling die werkte, er werd tijd voor me genomen en er werd rekening gehouden met mijn conditie als geheel. We zijn een paar maand en 4 behandelingen verder, de pijn is vrijwel over en wat belangrijker is, ik heb door de behandeling weer het gevoel dat ik controle krijg over mijn lichaam.  Het geeft me een gerust gevoel dat ik nu weet waar ik terecht kan voor deskundige hulp. Dank je wel !
[22-6-2018] (67 jaar)
H. van der Net (Rotterdam)
Ik ben door Helene heel goed geholpen na mijn tweede zwangerschap. Ik had last van mijn stuitje en had veel bekkenklachten. Na een aantal behandelingen was er al heel veel verbetering. Ik ben er erg blij mee want ik kan weer alles doen zonder pijn. Ik ben zeer tevreden over de aanpak en behandeling en beveel die dan ook van harte aan!
[15-06-2021] (36 jaar)